O stronie

krzyz na fladzeTa strona ma powstać, by zebrać wspomnienia członków 67. Bydgoskiej Drużyny Harcerskiej „PEH” (Pływanie, Esperanto, Harcerstwo) przy Szkole Podstawowej Nr 39. Choć oficjalnie już nie istniejąca, 67. BDH przetrwała w naszych myślach, zachowaniach i wartościach, których wiele wynieśliśmy właśnie z tej wspólnoty, a które Druhna Bogumiła Kaja wpajała nam z ogromną dozą pozytywnej energii.

Nie mogąc pojawić się na Jej pogrzebie w dniu 4 stycznia 2014 r., ale odczuwając chęć wyrażenia wdzięczności za przeżycia związane z harcerstwem, a jednocześnie dla zachowania pamięci o Druhnie Bogusi, szczepowej 39. BSH, chciałbym rozpocząć proces tworzenia internetowej kroniki 67. BDH, a być może szerzej: 39. Bydgoskiego Szczepu Harcerskiego i Kręgu Instruktorskiego „Zarzewie”.

Proszę więc o przesyłanie materiałów (zdjęć, filmów, itp.) i komentarzy drogą elektroniczną, używając narzędzi na tej witrynie. Jeśli konieczne jest przekazanie czegoś fizycznie, proszę o kontakt z moim ojcem, który mieszka od ponad 30 lat pod tym samym adresem w Bydgoszczy, podczas gdy ja od 10 lat przebywam poza granicami kraju.

Czuwaj!

Bartek Bukowski, syn drużynowego 67. BDH

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s